Nowa wersja Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych w mBanku

04 lutego
14:41 2017

mBank przygotował dla konsumentów zainteresowanych pomnażaniem zgromadzonych oszczędności nową odsłonę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to propozycja skierowana do osób, które chciałyby mieć w jednym miejscu wszystkie informacje rynkowe na temat inwestowania, a także dostęp do aktualnych produktów inwestycyjnych. Supermarket Funduszy Inwestycyjnych stworzony przez mBank jest platformą internetową, które oferuje multum funkcjonalności, a także niespotykaną nigdzie intuicyjność i prostotę obsługi. Dzięki tym parametrom jest to jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań bankowych ostatnich lat.

Aby skorzystać z Supermarketu, potrzebna jest tylko zarejestrowanie i zalogowanie się. Dzięki platformie może kupować i sprzedawać jednostki funduszy bez prowizji w bardzo wygodny sposób. Nowa odsłona, którą mamy teraz do dyspozycji, została wzbogacona o takie elementy jak wyszukiwarka funduszy, wykresy, prezentacja stopy zwrotu naszego portfela funduszy, a także dane na temat najczęściej kupowanych jednostek.

Największym atutem Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych jest przejrzystość i praktyczność. Wchodząc do panelu wyszukiwania, znajdziemy wszystkie interesujące nas informacje pod ręką. Nie musimy ich szukać przez długi okres czasu. Umieszczono je w łatwo dostępnym miejscu, co znacznie ułatwia zakupy, a także analizę możliwości. Podstawowym narzędzie obsługi jest wyszukiwarka. Możemy przy jej pomocy znaleźć funduszy według bardzo różnych kryteriów. Filtry nie dotyczą tylko rodzajów funduszy, ale także ich zmian procentowych czy towarzystwa. Jest to niezwykle ułatwienie dla osób, które szukają konkretnych produktów. Co istotne, wyszukiwać możemy także poprzez słowa kluczowe.

mBank przygotował dla nas też bardzo fajny interfejs prezentujący naszą obecną sytuację finansową i inwestycyjną. Możemy zobaczyć na jasnych wykresach, jakie zyski udało nam się do tej pory osiągnąć. Co więcej, możemy sprawdzić dokładne dane na temat interesujących propozycji. Kupowanie jednostek funduszy również zostało maksymalnie uproszczone i odbywa się w ramach serwisu.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych w mBanku to narzędzie, które zrobi z każdego efektywnego inwestora. Jasna i klarowna prezentacja danych, świetna wyszukiwarka oraz dostęp do dokładnych informacji na temat funduszy i ich historii sprawiają, że jest to produkt godny polecenia. Na dodatek, na platformie możemy zapoznać się z funduszami, które aktualnie cieszą się największą popularnością.