BGŻOptima kusi Funduszem z 8 proc. lokatą

BGŻOptima kusi Funduszem z 8 proc. lokatą
11 czerwca
21:13 2017

Oczekiwania konsumentów wobec lokat są wygórowane. Sprostać jest im jednak w stanie Fundusz BGŻOptima z lokatą na 8 proc.

BGŻOptima wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i proponuje fundusz z lokatą na 8 proc. Osoby, które skuszą się tą propozycją, mają możliwość założenia depozytu na 8 proc. na okres 3 miesięcy. Na takie oprocentowanie można liczyć tylko pod warunkiem, że skorzystamy jednocześnie z funduszu inwestycyjnego. Minimalny depozyt na lokacie to 1000 zł. Lokata połączona jest nie tylko z funduszem, ale także z koniecznością zakupienia jednostek uczestnictwa w wybranych subfunduszy Skarbiec TFI. Wspomniane jednostki uczestnictwa trzeba wykupić na kwotę minimum 2 razy wyższą od tej umieszczonej na lokacie. Co ważne, konsumenci winien jest trzymać je przez cały okres trwania lokaty.

Zyski dla konsumenta, który skorzysta z propozycji BGŻOptima płyną z dwóch stron: odsetki z depozytu oraz profity z inwestycji w fundusze. Inwestor może zarządzać środkami na funduszach w sposób samodzielny i dowolnie je lokować na subfunduszach Skarbiec TFI. Możemy np. zdecydować się na zainwestowanie w każdy z funduszy. Możemy też zrezygnować z jakiegoś i zainwestować więcej środków w bardziej ryzykowny fundusz z palety. Propozycje jakie stoją przed nami na tym polu to Skarbiec Małych i Średnich Spółek, Skarbiec Akcji Spółek Wzrostowych, Skarbiec Waga, Skarbiec III Filar, Skarbiec Depozytowy i Skarbiec Obligacja.

Jeśli konsument z różnych powodów podejmie decyzję o zrezygnowaniu z lokaty promocyjnej, to odsetki będą naliczane w oparciu o roczną stawkę 2,5 proc. Chcąc skorzystać z tej niezwykle atrakcyjnej propozycji, najpierw należy być posiadaczem Konta Indywidualnego w BGŻOptima. Co istotne, jeden klient ma prawo do założenia maksymalnie jednej lokaty.

Produkt BGŻOptima to atrakcyjna propozycja, która zaskakuje swoją konstrukcją, a jednocześnie proponuje to, czego nie mają inne rynkowe oferty, czyli wysokie oprocentowanie lokaty. BGŻOptima jest w szczególności skierowana do grona klientów, dla których zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego stanowi zadanie priorytetowe. Inwestor może swobodnie zarządzać swoimi wyborami funduszowymi, co więcej ma możliwość bieżącej kontroli sytuacji. BGŻOptima zaproponowała tym samy bardzo efektywne i oferujące szeroki wachlarz korzyści rozwiązanie inwestycyjne.