Fundusze inwestycyjne PKO

23 lutego
21:07 2012

PKO jest jedną z instytucji, która prowadzi inwestycje za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych. W ciągu ostatnich lat coraz większą popularnością cieszą się fundusze pieniężne i fundusze obligacji. Powodem tego właśnie wyboru przez klientów banku jest bezpieczeństwo powierzanych środków.

Fundusze obligacji i rynku pieniężnego pozbawione są wysokiego poziomu ryzyka. W przeciwieństwie do funduszy akcji nie stosują one agresywnej strategii inwestycyjnej. Dzięki takim metodom lokacji funduszy owa grupa może wypracować zysk w okresie bessy trwającej w obszarze gospodarczym. Bardzo dużą popularnością cieszą się następujące fundusze inwestycyjne PKO:

PKO Skarbowy – fio,
PKO Papierów Dłużnych Plus – fio,
PKO Obligacji Długoterminowych – fio.

PKO Skarbowy jest to fundusz, który przeszedł głębokie modyfikacje w ciągu ostatnich kilku lat. Ostatnie lata pokazały, że owe zmiany okazały się wyjątkowo korzystne ponieważ fundusze skarbowe notują wyjątkowo wysokie wyniki inwestycyjne i osiągają wysoką stopę zwrotu. Obecnie PKO Skarbowy jest jednym z ciekawszych rozwiązań inwestycyjnych dla klientów o wysokiej awersji do ryzyka.

Gdzie możemy kupić fundusze?

Złożenie wniosku o zakup określonych jednostek może odbyć się bezpośrednio w oddziale bankowym lub na stronie internetowej banku PKO. Klienci, którzy są w posiadaniu konta Inteligo mogą z powodzeniem zainwestować w poszczególne jednostki logując się na swój rachunek on-line. Osoby, które nie ufają internetowym rozwiązaniom mogą z powodzeniem otworzyć swój rachunek maklerski w jednym z bankowych oddziałów. Nie jesteś pewny , z której oferty funduszu chcesz skorzystać? Wypełnij formularz on-line, który znajduje się na stronie www i wyślij internetowe zapytanie. W ciągu kilku godzin skontaktuje się z Tobą konsultant banku.